تبلیغات
 همه چیز برای GTA5 - Cleo چیست ؟ /style.css" type="text/css" rel="stylesheet" ?>/style.css" type="text/css" rel="stylesheet" ?>/style.css" type="text/css" rel="stylesheet" ?>/style.css" type="text/css" rel="stylesheet">

Cleo یک نوع اسکریپت نویسی است که با استفاده از آن میتوان امکانات بسیار زیاد و شگفت انگیزی را به GTA SanAndreas افزود . این نوع کد ها با نرم افزار Sanny Builder 3 نوشته می شوند . از این اسکریپت های کم حجم و خوب در موارد زیادی میشود استفاده کرد که من بخشی از بیشمار خصوصیات آن را میگویم :
امکان باز کردن کاپوت و صندوق عقب-در آوردن ماشین از واژگونی-کوسه آدم خوار-باز کردن کاپوت ماشین و تعمیر آن-تعویض لباس در هر زمان-قالیچه پرنده-خاموش و روشن کردن ماشین و چراغ آن-راه رفتن روی دیوار با ماشین-رادار و حدف گیر پیشرفته برای جت-بارش برف-انفجار اتمی برای هواپیما ها-هواپیما تلفنی-انفجار شدید ماشین-عوارضی-راهنمایی و رانندگی-کیلومتر شمار-بنزین زدن-دنده عوض کردن-راننده خودکار-هواپیمای خودکار-اسپرت ماشین در هر زمان-بالا تر رفتن از سطح رادار هواپیما-سیو بازی در هر زمان- واقعی تر کردن گروو استریت و هزاران خصیصه دیگر .
نحوه نصب : ابتدا شما فایلی را که در دانلود میکنید  در محل نصب بازی میریزید ، بعد هر فایل Cleo که ما برای شما بگذاریم باید فایل asi آن را در محل نصب بازی و فولدر Cleo بریزید و بقیه را طبق readme عمل کنید .منظورم ازreadmeفایلTEXT است كه با برنامه های Notepad و WordPad باز می شود شما باید طبق دستورات موجود درآن عمل كنید.
اگر مشکلی داشتید در همین تاپیک مطرح کنید . تمامی مد های Cleo هم در این تاپیک گذاشته خواهند شد . به شرط اینکه بازدید ها بالا برود .


لینک دانلود Cleo

اگر بیش از حد مود در بازی بگذارید بازی بعد از مدتی{چند ثانیه،دقیقه یا ساعت} هنگ می کند

واعصاب شما را خورد می کند.پس از گذاشتن مود های مختلف و زیاد در بازی پرهیز کنید ....که این یکی از بدی های Cleo است.

تهیه شده در سری بازی های SAV


تاریخ : دوشنبه 1389/08/10 | ساعت 06 و 46 دقیقه و 49 ثانیه | نویسنده : Sina Khaledyan | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ